Kalendarz

19,20,21 VI – LATAJĄCY HOLENDER – Sternik, Zmek Topacz

28 V – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

20 V – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

16 V – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

15 V – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

14 V – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

08 V – CYGANERIA – Rudolfo, Opera Wrocławska

06 V – WESELE FIGARA – Basilio, Opera Wrocławska

30 IV -  CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

26 IV – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

23 IV -  OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

22 IV -  ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

19 IV -  FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

17 IV – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

15 IV – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

11 IV – KRÓL ROGER – Pasterz, Opera Wrocławska

09 IV -  PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

08 IV – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

28 III – NABUCCO – Ismaele, Opera Wrocławska

27 III – STABAT MATER – G. Rossini, Wałbrzych

25 III – PARSIFAL – Rycerz Grala, Opera Wrocławska

22 III – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

19 III – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

15 III – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

14 III – CYGANERIA – Rudolfo, Opera Wrocławska

12 III -  NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

06 III -  ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

05 III – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

04 III – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

03 III – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

28 II -  TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

27 II – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

25 II – NABUCCO – Ismaele, Opera Wrocławska

21 II -  RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

20 II – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

19 II – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

17 II – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

14 II – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

13 II – KRÓL ROGER – Pasterz, Opera Wrocławska

08 II – KONCERT KARNAWAŁOWY – Będziń

07 II – WESOŁA WDÓWKA – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

31 I – NOC W WENECJI – Caramello, Kraków

29 I – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

28 I – CYGANERIA – Rudolfo, Opera Wrocławska

25 I -  ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

24 I -  KAWALER SREBRNEJ RÓŻY – Valzacchi

23 I – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

22 I – KONCERT NOWOROCZNY – Katowice AM

20 I -  NOC W WENECJI – Caramello, Gliwice

15,17 I – SKRZYPEK NA DACHU – Sasza, Opera Wrocławska

10,11 I -  WESOŁA WDÓWKA – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

01 I – Koncert Noworoczny – Toruń

2015

31 XII – Gala Sylwestrowa – Rybnik

21 XII – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

20 XII – KAWALER SREBRNEJ RÓŻY – Valzacchi

18 XII – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

13,14 XII – KAWALER SREBRNEJ RÓŻY – Valzacchi

30 XI -  CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

23 XI – NABUCCO – Ismaele, Opera Wrocławska

16 XI -  TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

14 XI -  FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

12 XI -  OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

09 XI – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

06 XI – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

05 XI -  ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

04 XI -  CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

30 X – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

26 X -  OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

19 X – WESELE FIGARA – Basilio, Opera Wrocławska

17 X – CYGANERIA – Rudolfo, Opera Wrocławska

15 X – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

14 X – NOC W WENECJI – Caramello, Gliwice

05 X – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

24 IX – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

21 IX – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

20 IX – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

19 IX – ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

05,07 IX – RIGOLETTO – Książe Mantui
Dziedziniec Zamku Topacz

19 VII – RIGOLETTO – Książe Mantui – Regensburg

05 VII – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury –
Busko Zdrój

01 VII – NOC W WENECJI – Caramello, Busko Zdrój

29 VI – Muzeum w Wieliczce – Koncert

25 VI – Filharmonia Opolska – Koncert

13,14,15,20,21,22 VI – MAKBET – Malkolm, Wrocław
Hala Stulecia

31 V – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

29 V – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

25 v – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

24 V – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

22 V – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

17 V – NABUCCO – Ismaele, Opera Wrocławska

14 V – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

12 V – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Poznań

11 V – ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

10 V – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

09 V – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

07 V – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

04 V – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

27 IV – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

16 IV – PARSIFAL – Rycerz Grala, Opera Wrocławska

13 IV – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

12 IV – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

10 IV – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

05 IV – CYGANERIA – Rudolfo, Opera Wrocławska

04 IV – ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

30 III – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

29 III – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

27 III – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

26 III – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

23 III – WESELE FIGARA – Basilio, Opera Wrocławska

22 III – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

18 III – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

16 III – ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo, Opera Wrocławska

14 III – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

08,09 III – ŁUCJA Z LAMMERMOORU – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

27 II – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

23 II – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

22 II – NOC W WENECJI – Caramello, Gliwice

21 II – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

15 II – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

14 II – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

09 II – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

07 II – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

24,25,26 I -  WESOŁA WDÓWKA – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

19 I – Koncert dla Bydgoszczy – Filharmonia Pomorska

16,17 I – Skrzypek na dachu – Sasza, Opera Wrocławska

14 I – NOC W WENECJI – Caramello, Gliwice

13 I – Koncert Noworoczny – Camerata Salzburg,
Gliwicki Teatr Muzyczny

12 I – Koncert Noworoczny – Camerata Salzburg,
Kraków Teatr im. J. Słowackiego

10,11 I – Skrzypek na dachu – Sasza, Opera Wrocławska

05 I – Koncert Noworoczny – Orkiestra Filharmonii
Zabrzańskiej, Cieszyn

01 I – NOC W WENECJI – Caramello, Warszawa Sala Kongresowa

2014

15 XII TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

13 XII – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

12 XII – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Opera Wrocławska

11 XII – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

07 XII – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

30 XI – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

29 XI – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

28 XI – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

24 XI – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

22 XI – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

21 XI – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

11 XI – NOC W WENECJI – Caramello, Rybnik

27 X – CYRULIK SEWILSKI – Almawiwa, Opera Wrocławska

18 X – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

17 X – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

13 X – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

12 X – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

11 X – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

09 X – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

05 X – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Krakowska

04 X – Płocka Orkiestra Symfoniczna – Płock, godz. 19.00

29 IX – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

28 IX – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

27 IX – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

22 IX – “Muzyka w zabytkowych kościołach i wnętrzach Księstwa
Nyskiego” – Nysa, godz. 17.00

20 IX – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

19 IX – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

12 IX – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

25 VIII – “Aleksandrowski Międzynarodowy Festiwal Dwóch Cesarzy”
Aleksandrów Kujawski godz. 19.30

14,15 VIII – Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Sępolno Krajeńskie, Nieszawa godz. 18.00

21 VII – „Spotkajmy się na Żeromskiego” – Koncert Trzech Tenorów
Radom Amfiteatr MOK godz. 19.00

14 VII– Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Wieliczka
Rynek Górny godz. 18.00

14,15 VI – WESOŁA WDÓWKA – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

06 VI – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

01 VI – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Chrzanów

31 V – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

29 V – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

28 V – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

18,19,25 V – NOC W WENECJI – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

17 V – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

3,10 V – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

30 IV – CYRULI SEWILSKI – Almaviva, Opera Wrocławska

27,28 IV – TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

20 IV – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

13 IV – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

11 IV – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

10 IV – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

05 IV – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

27 III – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

26 III – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

22 III – OPOWIEŚCI HOFFMANA – Nataniel, Opera Wrocławska

20 III – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

17 III – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

09 III – PARSIFAL – Rycerz Graala, Opera Wrocławska

07 III – CYRULI SEWILSKI – Almaviva, Opera Wrocławska

06 III – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

28 II – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

26 II – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

24 II – RAJ UTRACONY – Gabriel, Opera Wrocławska

21 II – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

20 II – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

17 II – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

09 II – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Toruń

08 II – CZARODZIEJSKI FLET – Tamino, Opera Wrocławska

03 II – CYRULI SEWILSKI – Almaviva, Katowice

01,02 II – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Rzeszów

31 I – NOC W WENECJI – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

27 I – REQUIEM DLA AUSCHWITZ – Filharmonia Krakowska

26 I – NOC W WENECJI – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

25 I – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

22,24 I – NOC W WENECJI – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

20 I – NAPÓJ MIŁOSNY – Nemorino, Opera Wrocławska

19 I – PAJACE – Beppo, Opera Wrocławska

18 I – NOC W WENECJI – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

16 I – DON GIOVANNI – Don Ottavio, Opera Wrocławska

11 I – Koncert Karnawałowy – Filharmonia Pomorska

ROK 2013