Termine

19,20,21 VI – DER FLIEGENDE HOLLÄNDER – Der Steuermann

05 VI – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

03 VI -  IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

29 V – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

28 V -  PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

27 V – NABUCCO – Isamele, Opera Wrocławska

24 V – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

20 V -  IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

16 V – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

15 V – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

14 V -  LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

09 V -  DER ROSENKAVALIER – Valzacchi

08 V – LA BOHEME – Rudolfo, Opera Wrocławska

06 V – LE NOZZE DI FIGARO – Basilio, Opera Wrocławska

30 IV – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

26 IV -  LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

23 IV – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

22 IV – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

19 IV -  FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

17 IV – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

15 IV – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

11 IV – KÖNIG ROGER – Der Hirt, Opera Wroclaw

09 IV – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

08 IV -  IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

28 III – NABUCCO – Isamele, Opera Wrocławska

27 III – STABAT MATER – G. Rossini, Wałbrzych

25 III – PARSIFAL – Graal Richter, Opera Wrocławska

22 III -  LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

19 III – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

15 III – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

14 III -  LA BOHEME – Rudolfo, Opera Wrocławska

12 III -  L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

06 III -  LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

05 III -  BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

04 III -  IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

03 III – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

28 II – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

27 II -  OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

25 II – NABUCCO – Isamele, Opera Wrocławska

21 II – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

20 II -  PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

19 II -  FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

17 II – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

14 II – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

13 II – KÖNIG ROGER – Der Hirt, Opera Wroclaw

08 II -  New Year’s Concert – Będzin

07 II – DIE LUSTIGE WITWE – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

31 I -  EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Kraków

29 I – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

28 I -  LA BOHEME – Rudolfo, Opera Wrocławska

25 I -  LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

24 I – DER ROSENKAVALIER – Valzacchi

23 I – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

22 I – New Year’s Concert – Katowice

20 I -  EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Gliwice

15,17 I – FIDDLER ON THE ROOF – Sasza, Opera Wrocławska

10,11 I – DIE LUSTIGE WITWE – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

01 I – New Year’s Concert – Toruń

2015

31 XII – New Year’s Concert – Rybnik

21 XII – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

20 XII -  DER ROSENKAVALIER – Valzacchi

18 XII -  BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

13,14 XII – DER ROSENKAVALIER – Valzacchi

30 XI -  CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

23 XI -  NABUCCO – Isamele, Opera Wrocławska

16 XI -  LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

14 XI -  FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

12 XI – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

09 XI -  PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

06 XI -  L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

05 XI -  LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

04 XI -  CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

30 X -  IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

26 X -  LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

19 X -  LE NOZZE DI FIGARO – Basilio, Opera Wrocławska

17 X -  LA BOHEME – Rudolfo, Opera Wrocławska

15 X – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

14 X -  EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Gliwice

05 X -  PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

24 IX – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

21 IX – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

20 IX – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

19 IX – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

05,07 IX – RIGOLETTO – Il Duca di Mantova
Castle in Topacz

19 VII – RIGOLETTO – Il Duca di Mantova – Regensburg

05 VII – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Busko Zdrój

01 VII – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Busko Zdrój

29 VI – Museum in Wieliczka – Concert

25 VI – Filharmonia Opolska – Concert

13,14,15,20,21,22 VI – MAKBET – Malkolm,
Opera Wrocław

31 V – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

29 V – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

25 V – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

24 V – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

22 V – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

17 V – NABUCCO – Isamele, Opera Wrocławska

14 V – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

12 V – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Poznań

11 V – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo,
Opera Wrocławska

10 V – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

09 V – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

07 V – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

04 V – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

27 IV – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

16 IV – PARSIFAL – Graal Richter, Opera Wrocławska

13 IV – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

12 IV – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

10 IV – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

05 IV – LA BOHEME – Rudolfo, Opera Wrocławska

04 IV – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo
Opera Wrocławska

30 III – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

29 III – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

27 III – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

26 III – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

23 III – LE NOZZE DI FIGARO – Basilio, Opera Wrocławska

22 III – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

18 III – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

16 III – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo
Opera Wrocławska

14 III – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

08,09 III – LUCIA DI LAMMERMOOR – Lord Arturo
Opera Wrocławska

27 II – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

23 II – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

22 II – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Gliwice

21 II – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

15 II – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

14 II – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

09 II – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

07 II – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

24,25,26 I -  DIE LUSTIGE WITWE – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

19 I – NEW YEARS CONCERT – Bydgoszcz

16,17 I – FIDDLER ON THE ROOF – Sasza, Opera Wrocławska

14 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Gliwice

13 I – NEW YEARS CONCERT – Gliwice

12 I – NEW YEARS CONCERT – Kraków

10,11 I – FIDDLER ON THE ROOF – Sasza, Opera Wrocławska

05 I – NEW YEARS CONCERT – Cieszyn

01 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Warszawa

2014

15 XII – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

13 XII – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

12 XII – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

11 XII – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

07 XII – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

30 XI – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

29 XI – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

28 XI – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

24 XI – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

22 XI – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

21 XI – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

11 XI – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello, Rybnik

27 X – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almawiwa, Opera Wrocławska

18 X – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

17 X – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

13 x – CARMEN – Remendado, Opera Wrocławska

12 X – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławsak

11 X – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

09 X – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

05 X – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Krakowska

04 X – Płocka Orkiestra Symfoniczna – Płock, godz. 19.00

29 IX – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

28 IX – BORYS GODUNOW – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

27 IX – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

22 IX – “Muzyka w zabytkowych kościołach i wnętrzach Księstwa
Nyskiego” – Nysa, godz. 17.00

20 IX – COSI FAN TUTTE – Ferando, Opera Wrocławska

19 IX – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

12 IX – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

25 VIII – “Aleksandrowski Międzynarodowy Festiwal Dwóch Cesarzy”
Aleksandrów Kujawski godz. 19.30

14,15 VIII – Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Sępolno Krajeńskie, Nieszawa godz. 18.00

21 VII – „Spotkajmy się na Żeromskiego” – Koncert Trzech Tenorów
Radom Amfiteatr MOK godz. 19.00

14 VII– Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Wieliczka
Rynek Górny godz. 18.00

14,15 VI – DIE LUSTIGE WITWE – Camille de Rosillon,
Gliwicki Teatr Muzyczny

06 VI – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

01 VI – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Chrzanów

31 V – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

29 V – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

28 V – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

18,19,25 V – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

17 V – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

3,10 V – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

30 IV – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almaviva, Opera Wrocławska

27,28 IV – LA TRAVIATA – Gaston, Opera Wrocławska

20 IV – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

13 IV – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

11 IV – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

10 IV – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

05 IV – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

27 III – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

26 III – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

22 III – LES CONTES D’HOFFMANN – Nataniel, Opera Wrocławska

20 III – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

17 III – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

09 III – PARSIFAL – Rycerz Graala, Opera Wrocławska

07 III – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almaviva, Opera Wrocławska

06 III – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

28 II – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

26 II – OTELLO – Casio, Opera Wrocławska

24 II – PARADISE LOST – Gabriel, Opera Wrocławska

21 II – COSI FAN TUTTE – Ferrando, Opera Wrocławska

20 II – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

17 II – FALSTAFF – Fenton, Opera Wrocławska

09 II – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Toruń

08 II – Die Zauberflöte – Tamino, Opera Wrocławska

03 II – IL BARBIERE DI SIVIGLIA – Almaviva, Katowice

01,02 II – Europejski Festiwal im. Jana Kiepury – Przystanek Rzeszów

31 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

27 I – REQUIEM für Auschwitz – Filharmonia Krakowska

26 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

25 I – BORYS GODUNOV – Kniaź Szujski, Opera Wrocławska

22,24 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

20 I – L’ELISIR D’AMORE – Nemorino, Opera Wrocławska

19 I – PAGLIACCI – Beppo, Opera Wrocławska

18 I – EINE NACHT IN VENEDIG – Caramello,
Gliwicki Teatr Muzyczny

16 I – DON GIOVANNI – Don Ottavio, Opera Wrocławska

11 I – Koncert Karnawałowy – Filharmonia Pomorska